Czwarty sparing Gromu.

W kolejnej grze kontrolnej w środę 22.07.2020 Grom gościł w Kostrzynie Wlkp. i na świetnie przygotowanym boisku zremisował z miejscową Lechią 1-1 (1-1).

W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadał Grom. W 15′ po rzucie rożnym zamieszanie na polu karnym wykorzystał Stypczyński i wyprowadził Grom na prowadzenie. W 38′ ten sam zawodnik po indywidualnym błędzie sprokurował rzut karny dla gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu. W drugiej połowie gra się wyrównała. Każda z drużyn dążyła do zdobycia zwycięskiego gola, jednak na posterunku stawali bramkarze obydwu drużyn i mecz zakończył się remisem.

Grom wystąpił w składzie: Wróblewski (46′ Maćkowski) – Gwit (46′ Oblizajek), Kaźmierczak, Jurkiewicz (46′ Lubieniecki), Koszek (46′ Ciosek) – Fabiś (46′ Łukaszyk), Stypczyński (46′ Graczyk), Jarka, Stróżyk (60′ Pączek), Skórczyński (60′ Koszek) – Degórski (46′ Nowacki).

Kolejny sparing Grom rozegra w najbliższą sobotę 25.07.2020 o godz. 11.00 w Plewiskach z Huraganem Pobiedziska. Serdecznie zapraszamy.