Ostatni sparing Gromu.

29.07.2020 na boisku TPS Winogrady Grom rozegrał ostatni mecz kontrolny przed inauguracją sezonu 2020/21. Mecz zakończył się zwycięstwem Gromu 3-1 (1-1). W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale niestety górowała duża niedokładność w zagraniach i mnogość błędów z obydwu stron. Podczas tej części gry to gospodarze stworzyli kilka dobrych okazji do zdobycia gola. W końcu dopięli swego i w 25′ objęli prowadzenie. W 30′ Krystian Łukaszyk po podaniu Szymona Nowackiego wykorzystał jedną z nielicznych sytuacji Gromu w tej połowie i doprowadził do remisu. W drugiej połowie obraz gry się zmienił i to Grom zaczął stwarzać groźniejsze sytuacje. W 60′ po kombinacyjnej akcji całego zespołu Adrian Stypczyński mija bramkarza gospodarzy i pakuje piłkę do pustej bramki. W 78′ gospodarze nie wykorzystują doskonałej szansy na wyrównanie. Po faulu Grzegorza Heimratha zawodnik gospodarzy z rzutu karnego posyła piłkę wysoko nad bramką strzeżoną przez Mateusza Maćkowskiego. Minutę później Karol Kaźmierczak dobija piłkę z bliskiej odległości po interwencji bramkarza i ustala wynik meczu na 3-1 dla Gromu.

Grom wystąpił w składzie: Wiśniewski (46′ Maćkowski) – Kaźmierczak, Oblizajek, Lubieniecki (46′ Gwit), Ciosek (60′ Heimrath) – Fabiś (60′ Pączek), Jarka (46′ Jurkiewicz), Skórczyński (46′ Stypczyński), Graczyk (46′ Stróżyk), Łukaszyk (46′ Koszek) – Nowacki (46′ Degórski).

Teraz już czas na zmagania ligowe. W najbliższą sobotę Grom podejmuję drużynę Wiary Lecha. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy!