OFICJALNA STRONA KLUBU GROM PLEWISKA
ZNAJDZIESZ NAS NA:

PKS Racot – Grom Plewiska 0:4 (0:0)

W meczu piątej kolejki podopieczni trenera Piotra Kowala pokonali zespół PKS Racot 4:0. Mecz odbył się w fatalnych warunkach pogodowych gdyż przez cały mecz padał deszcz, tak że nawet na ławce rezerwowych wszyscy byli mokrzy i stali praktycznie po kostki w kałuży.

Do przerwy wynik był remisowy po 0:0 dopiero w drugiej połowie zaczęło się coś dziać na boisku. Pierwszego gola zdobył Kamil Kapałczyński bo dośrodkowaniu Bartka Dylewskiego. Bartek Dylewski zdobył drugiego gola, którego wypracował Damian Fabiś. Trzeciego zdobył Tomek Degórski, który został perfekcyjnie obsłużony przez Anata Szewczenkę. Drużynę gospodarzy dobił Anat Szewczenko, który dostał podanie od Bartka Dylewskiego popędził na bramkę i strzałem przy słupku pokonał bezradnego bramkarza Racotu.

Skład: Rafał Korbik – Maksymilian Jankowski, Marcin Jurkiewicz, Piotr Brych, Dariusz Wróblewski, Kamil Kapałczyński, Artur Bednarczyk, Iwo Toporski, Damian Fabiś, Anatolij Szewczenko, Bartosz Dylewski

Po przerwie pojawili się na boisku: Jakub Kamiński, Tomasz Degórski oraz Adrian Napierała