Trzeci sparing Gromu Plewiska

W sobotę 18.07 drużyna Gromu gościła na stadionie w Tarnowie Podgórnym, gdzie zmierzyła się z czołową drużyną poprzedniego sezonu w IV lidze miejscową Tarnovią. Mecz zakończył się zwycięstwem Gromu 4-3 (2-2).

W mecz lepiej weszli gospodarze i po golach w 2′ i 9′ z karnego objęli prowadzenie 2-0. Grom przebudził się po 15 minutach i po golach w 24′ Adriana Stypczyńskiego oraz w 31′ Kaspra Stróżyka doprowadził do remisu. W 45′ drużyna Tarnovii miała okazję wyjść na powadzenie jednak Piotr Wróblewski w świetnym stylu obronił rzut karny.

Drugą połowę lepiej zaczęli zawodnicy Gromu i po oskrzydlających akcjach wyszli na prowadzenie 4-2. Gole zdobyli Krystian Łukaszyk i Krystian Skórczyński. W 85′ kolejny rzut karny wykorzystali gospodarze i mecz zakończył się zwycięstwem gości.

Zespół Gromu wystąpił w składzie: Wróblewski (46′ Maćkowski) – Gwit, Kaźmierczak (46′ Oblizajek), Lubieniecki (46′ Jurkiewicz), Ciosek (46′ Fabiś), Skórczyński, Graczyk (75′ Puchalski), Stypczyński, Stróżyk (46′ Łukaszyk), Koszek (70′ Pączek), Degórski (55′ Nowacki).

W środę 22.07 o godz. 18.30 w Kostrzyniu Grom rozegra kolejny mecz z miejscową Lechią. Serdecznie zapraszamy.